Nädala inglisõnum 16.08-22.08.2021

nädala 33 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 16.08-22.08.2021

Inglite sõnumid aasta 33. nädalaks

MÄRKSÕNA – Nähtamatud seosed muutuvad nähtavaks

Kristall – Sinine apatiit

Värv – Sinine

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108


UUDISED

2021 teise poolaasta (juuli-detsember) kaugseansi sõnumeid saab hetkel tellida soodushinnaga.

Milline on see soodushind? Mis neis sõnumites täpsemalt sisaldub? Kuidas neid tellida?

Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/

Millised kaugseansid parasjagu toimetavad? Vt. ESILEHT. Esilehe lõpus on kaugseansside infosektor ja sealt leiate ka nimekirja hetkel toimetavatest kaugseanssidest. Mis on minu poolt valmistatud kaugseansid täpsemalt? Ka selle info leiate just nimelt esilehelt.


Mida toob meile nädal nr 33?

Inglid alustavad – eelmisel nädalal kukkusid erinevad nüansid, mis olid olnud kahjulikud paljude jaoks. Need nüansid kukkusid ehk need lahkusid siit maiselt pooluselt. Mida rääkisime nende nüansside kohta veel? Seda saab igaüks ise üle lugeda eelmise nädala sõnumist.

Ka nädal nr 33 sisaldab lahkumiste temaatikat. Ja ka siin nädalas lahkuvad just taolised nüansid, mis on olnud paljude jaoks kahjulikud.

Sellel nädalal lahkuvad nüansid on aga eelmise nädala nüanssidest erinevad.

Mille poolest need nüansid erinevad?

Inglid ütlevad – nüüd lahkuvad säärased nüansid, mis on põhjustanud inimeste jaoks ränkraskeid kohustusi. Ehk need nüansid on põhjustanud täpselt selliseid maiseid ilminguid, mida inimesed kirjeldavad sõnadega – ränkrasked kohustused.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – teie maailmas eksisteerivad erinevat sorti kohustused. Mõned neist on vähem koormavad ja mõned rohkem koormavad. Ja siis esineb ka selliseid kohustusi, mis on inimeste jaoks tõepoolest ränkrasked.

Täna soovimegi me rääkida sellest, mis neid kohustusi selliseks teeb.

Esmalt tuleb teil mõista, et säärased kohustused ei ole kunagi olnud looduslikud.

St. tegu ei ole kohustustega, mida siin maisel poolusel peaks täitma looduslikel põhjustel.

Ehk need kohustused ei ole kindlasti paratamatud ega vajalikud teie maise pooluse eksistentsi mõttes.

Aga miks säärased kohustused üldse eksisteerivad?

Inglid ütlevad – neid kohustusi on tekitanud manipulaatorid. Ja nende kohustuste ainsaks eesmärgiks on olnud inimestelt hingerahu ja rõõmu röövimine. Ehk nende kohustuste abil on manipulaatoritel olnud väga lihtne inimestelt energiat varastada.

Eeloleval nädalal ehk nädalal nr 33 lahkuvadki säärased kohustused.

Ja nagu me juba käesoleva sõnumi alguses ütlesime – täpsemalt lahkuvad nüüd nüansid, mis on põhjustanud sääraseid kohustusi.

Ehk eeloleva nädala sisuks on just nende põhjuste lahkumine.

Ja kui need põhjused on läinud, siis kaovad ka vastavad kohustused.

Mida tahame sellega öelda?

Me tahame öelda seda, et jälgige eeloleval nädalal hoolikalt, mis nüüd lahkub.

Ja sealt edasi jälgige, kuidas ja millises suunas muutub seejärel teie elu.

Ehk jälgige, millised kohustused lahkuvad juba üsna peatselt pärast kõnealuste nüansside lahkumist.

Miks on vaja selliseid asju jälgida?

Inglid ütlevad – sest nii tuvastate te manipulaatoreid ja manipulatsioone.

Nagu ikka, ei ole meie sõnumid mõeldud lihtsalt energiate kirjeldamiseks. Ehk meie sõnumid ei ole mõeldud lihtsalt õhku jäämiseks.

Me oleme teile korduvalt rääkinud sellest, et energeetiline pool loob maiset poolt. 

Mida see tähendab?

See tähendab seda, et energias toimub alati kõik enne ära. Ehk kõik, mida te maises plaanis näete, on juba eelnevalt energias näha ehk see on juba eelnevalt energias olemas. Ehk kui te soovite oma elu luua ehk kui te soovite oma elu oma soovide järgi kujundada, siis te peate õppima kasutama oma energiat. Ehk kui te soovite oma elu luua, siis te peate õppima suunama oma energiat. 

Kuidas kasutada oma energiat? See töö käib alati läbi tunnetuse. Ehk täpselt selleks ongi inimesel olemas tunnetus. Ja täpselt seetõttu ei ole meil ka võimalik kunagi liigselt rõhutada seda, kui oluline on teie jaoks oma tunnetuse kanali puhtaks saamine.

Ja täpselt sellel teel me teid oma sõnumitega aitamegi. Ehk meie sõnumid on alati suunatud selliselt, et need aitaksid teil puhastada teie sisetunde kanalit.

Kuidas teie sisetunde kanal puhastub? See puhastub alati selliselt, kui te vaatate elule julgelt näkku. See puhastub alati selliselt, kui te vaatate oma tunnetele julgelt näkku. See puhastub alati selliselt, kui te ei eita oma looduslikku olemust. See puhastub iga kord, kui te märkate tõendeid selle kohta, et energia tõepoolest loob teie maiset pilti.

Miks puhastub sisetunde kanal selliste tõendite nägemisel?

Inglid selgitavad – see puhastub seetõttu, et iga säärane märkamine lubab järjest enam kohale settida mõistmisel. Millisel mõistmisel? Sellel mõistmisel, et teil on tõepoolest võimalik oma energiaga kujundada oma maiset elu.

Ja täpselt sellistel põhjustel ongi teil nüüd väga kasulik jälgida, mis eeloleval nädalal lahkub.

Ja täpselt sellistel põhjustel ongi teil nüüd ka väga kasulik jälgida, missugused kohustused seejärel teie elust kaovad, kui too nüanss on lahkunud.

Aga miks on see kõik ikkagi niivõrd oluline?

Inglid ütlevad – iga kord kui te tuvastate selliseid seoseid, teete te enda jaoks juba järgnevate seoste tuvastamise lihtsamaks. Ehk iga säärase toiminguga muutub juba järgnevate manipulatsioonide ja nende viljelejate tuvastamine lihtsamaks.

Aga miks on vaja neid tuvastada?

Inglid ütlevad – sest täpselt nii saate te oma elu puhtaks. Sest täpselt nii saate te oma tunnetuse puhtaks. Sest täpselt nii saate te oma maailma jälle looduslikult kulgevaks.

Aga kas inglid saavad meile juba ette anda ka veidi täpsustusi nende nüansside kohta, mis nüüd lahkuvad?

Inglid ütlevad – need nüansid on teie elu teinud raskeks juba väga pikka aega. Enamiku puhul on siin pildis tegu läbi terve senise elu kestnud raskustega. See pole aga päris kõigi puhul nii. Ehk osad lahkuvatest nüanssidest on ka sellised, mis on lisandunud vastavate isikute ellu kuskil nende senise elu keskpaigas.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka nädala nr 33 sõnumi lõpetada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 33, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/08/13/nadala-horoskoop-14-08-20-08-2017/)

Nädalate nr 32-33, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/08/06/nadala-horoskoop-06-08-19-08-2018/)

Nädala nr 33, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/08/09/nadala-horoskoop-12-08-18-08-2019/)

Vähk 2020 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/09/06/horoskoop-2020-vahk/)

Nädala nr 33 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Blue Boy – Remember Me” ja “Massive Attack – Unfinished Sympathy”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"