Lisasõnum 2 – nädal 4, 2022

nädal 4 2022 lisasõnum 2

Lisasõnum 2 – nädal 4, 2022

(24.01-30.01.2022)

Lisasõnum 2 Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Aga mis maandub?

Nädalaks nr 4 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud.

Ja nad on Facebooki jälgijatele saatnud juba ka ühe lisasõnumi.

Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud teises lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – esimeses lisasõnumis rääkisime me sellest, et miski lendab nüüd ära ja seetõttu muutub ka teie elulaud kergemaks. Kergemaks just kohustuslike aspektide poolest.

Millest soovime rääkida siin, teises lisasõnumis?

Siin soovime me nädala nr 4 energiate kirjeldusi täiendada veel järgneva infoga – need lahkuvad nüansid ei ole ainsad üksused, mis teie elulauda nüüd kergemaks teevad.

Nimelt maandub ka selles nädalas miskit.

Ja ka too maanduv miski on oluline osaleja selle nädala sündmustes.

Aga millel on nüüd suurem rõhk – kas neil lahkuvatel miskitel või tollel maanduval miskil?

Inglid ütlevad – selles nädalas on neil miskitel olemas tasakaal.

Ja just see tasakaal loobki nüüd midagi uut ja uudset.

Võib ka öelda niipidi, et too tasakaal teebki teie elulaua nüüd kergemaks.

Aga mis see on, mis siin nädalas maandub?

Inglid ütlevad – selleks maaanduvaks miskiks on nüanss, mis lendas ära 2021 a. jaanuarikuus.

Ja nad soovivad siin tõesti anda tollele miskile nii täpse määratluse.

Inglid jätkavad – tegu on nüansiga, mis pidi siis ära lendama, sest tollel nüansil oli vaja selgeks saada teatud õppetunde.

Nüüd on ta oma õppetunnid ära õppinud, mistõttu tohib ja saab ta tulla ka tagasi.

Ja seetõttu ta siin nädalas ka maandub.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva lisasõnumi lõpetada.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et uurige kindlasti ka selle nädala sõnumite pilte – nii peamise sõnumi kui ka lisasõnumite pilte.

Nagu me näeme, soovisid inglid jälle neil piltidel värve moonutada. Sellised moonutused tähendavad alati midagi. St. need moonutused ei ole niisama tehtud. Neis sisalduvad alati veel omakorda lisasõnumid.

Mida see eeloleva nädala sündmuste mõttes tähendab?

Kuna inglid annavad meile siin ka väga täpse aja kätte, mil too maanduv miski lahkus, siis tasubki nüüd mõelda tagasi 2021 a. jaanuarikuule ja meenutada, mis teie elust siis lahkus.

Ja neile meenutustele lisage juurde info, mida inglid on meile selle nädala sõnumites saatnud. Ja lisaks analüüsige ka nende sõnumite pilte.

Just selliste analüüside abil ongi teil alati võimalik ette vaadelda, mida kõnealune ajaperiood just teile toob.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

13.01.2021 noorkuu erisõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/01/13/13-01-2021-noorkuu-erisonum/)

2021 II kvartali sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/19/2021-ii-kvartali-inglisonum-aprill-mai-juuni/)

Nädalate nr 13-14, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/27/nadala-inglisonum-29-03-11-04-2021/)

Ja muusikaliste sildadena lisavad inglid selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “M.I.A. – Paper Planes”, “M.I.A. – Bad Girls”, “Taylor Swift – Bad Blood ft. Kendrick Lamar”, “Taylor Swift – Blank Space” ja “Lauv – I Like Me Better”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"