Hetkesõnum 28.02.2022

hetkesõnum 28.02.2022

HETKESÕNUM 28. veebruar 2022

Tänase hetkesõnumina suunavad inglid meid üle lugema 19. novembri 2021 hetkesõnumit.

Selle sõnumi otselink on siin – https://evatenter.com/2021/11/19/hetkesonum-19-november-2021/

Aga miks suunavad inglid meid täna seda sõnumit üle lugema?

Inglid ütlevad – sest teil on täna vaja kokku segada tollel päeval aset leidnud ajaloolise kuuvarjutuse energia millegi muuga.

Ehk täna teeme me selle hetkesõnumiga valmis ühe olulise segu.

Aga missugused on selle segu teised komponendid?

Inglid ütlevad – nendeks komponentideks on Jäära tähemärgi 2022 aastasõnum ja Sõnni 2020 aastasõnum.

Jäära 2022 aastasõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2021/08/13/horoskoop-2022-jaar/

Ja Sõnni 2020 aastasõnumi leiate siit – https://evatenter.com/2019/09/04/horoskoop-2020-sonn/

Just need kolm sõnumit on nüüd vaja omavahel kokku segada.

Mida see tähedab?

See tähendab seda, et lugege nüüd läbi kõik need kolm sõnumit. Ja lugege need läbi järjest. St just sellises järjestuses nagu inglid neid viitasid ehk esimesena 19.11.2021 hetkesõnum, seejärel Jäära 2022 aastasõnum ja kolmandana Sõnni 2020 aastasõnum.

Sellega oletegi teie teinud omalt poolt tänase energeetilise töö ära ehk sellega olete teie andnud oma panuse kõnealuse segu valmistamisel.

Aga miks on vaja seda segu valmistada?

Inglid ütlevad – sest praegu hõljub teil õhus nii mõndagi sellist, mida te sinna hõljuma ei taha. Selle seguga me puhastamegi täna teie õhku.

Ehk see konkreetne energeetiline segu on nüüd konkreetselt suunatud meie maise maailma õhu puhastamisele.

Aga mida see ikkagi täpsemalt tähendab?

Selle küsimuse vastusena lisan ma siia (uute lugejate jaoks) lühikese selgituse, missuguse iseloomuga on minu poolt edastatavad sõnumid – need ei ole tavapärased kirjatükid, mida te minu sulest ilmumas näete. Need on midagi muud. Aga mis nad täpsemalt on? Selle kohta võib näiteks öelda nii, et need on justkui koodid, millega me muugime lahti teatud tõkkeid, mis on energeetiliste seaduste järgi kuritegelikud. (Milline on minu töömeetod tervendajana veel? Sellel teemal olen ma pikemalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT)

Ja selle sõnumi juurde soovivad nad lisada ka järgnevad muusikalised sillaviited – “Kanye West – Gold Digger ft. Jamie Foxx” ja “Kanye West – Love Lockdown”.


MIS ON HETKESÕNUMID?

See on uus liik inglisõnumeid, mida ma postitan alates 2020 a. märtsist. Need pole päevasõnumid ja need pole ka ühekski muuks ajaperioodiks mõeldud sõnumid, kuigi mõnikord on neil ka üsnagi päevasõnumi-laadne ülesehitus. Inglid ütlevad, et iga hetkesõnum abistab/ juhendab täpselt sel momendil, mil vastav isik selle enda jaoks avastab. 

Hetkesõnumid ilmuvad täpselt nii tihti või harva, kui inglid soovivad neid edastada. Ja nende sisu on samuti alati täpselt nii napp või mahukas kui inglid soovivad. Sealjuures võivad need sõnumid mõnikord ka võtta justkui päevasõnumi formaadi. Samas on nad siiski midagi muud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"