Lisasõnum – nädal 23, 2022

lisasõnum nädal 23 2022

Lisasõnum – nädal 23, 2022

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Saabub värske õhk

Nädalaks nr 23 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Millest soovivad nad rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis?

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – kui te juba teate ette, et teie ees on pikk õnnestumiste seeria, siis millisena te seda seeriat ette kujutate?

Miks me seda küsime?

Sest teil ongi nüüd kasulik endale ette kujutada seda seeriat tervikuna.

Ehk teil on nüüd kasulik näha seda seeriat tervikliku pildina.

Aga milliseks maalida siis oma personaalset pilti?

Inglid ütlevad – te võite selle maalida täpselt selliseks nagu te ise soovite.

Kuidas nii?

Kuna tegu on teie isiklike õnnestumistega, siis on need olukorrad ka teie isiklikke värve täis. Ehk need ongi täpselt nii värviküllased pildid kui te ise enda jaoks valmis maalite.

Seega tasubki teil nüüd endale ette kujutada üht pikka ahelat, mis sisaldab täpselt teie lemmikvärve.

Aga kuidas on meie jaoks kasulik sellist ahelat endale ette kujutada?

Inglid ütlevad – kui te näete oma tulevikus värve, siis ongi teie tulevik värviline.

Tõsi, see kehtib igal ajal. Nüüd annab aga selline ülesanne teie argipäevale veel erilise hõngu juurde.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – me rääkisime selle nädala peamises sõnumis juba sellest, kuidas kõnealused saabuvad õnnestumised on justkui kogunenud ühe nurga taha.

Täpselt nii see ongi ja see tähendab muuhulgas seda, et tegu ei ole päris tavapäraste õnnestumistega.

Ehk tegu ei ole päris tavapärase ajaoone liikumisega.

Ehk need õnnestumised, mis nüüd saabuvad, ei lähe kokku tavapärase ajajoone liikumisega.

Mida see tähendab?

Inglid selgitavad – see tähendab sellise värske õhu ilmumist, mille hõngu te pole kunagi tundnud.

Ja see tähendab ka seda, et teie lemmikvärvidele tekib nüüd juurde selline helk, mida te pole kunagi näinud.

Ja seda kõike tasub oodata.

Ehk selle kõige ootel tasub olla.

Ja täpselt sellise ooteala te enda jaoks nüüd ka tekitate kui maalite oma mõtetes oma lemmikvärvidega pilte.

Inglid ütlevad – ka seal ootealal sisaldub juba too uudne värske õhk ja ka seal saate te juba näha, kuidas teie lemmikvärvidele tekib juurde uudne helk.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Jaanuari täiskuu kaugseanss 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/01/24/jaanuari-taiskuu-kaugseanss-2021/) (Siin on tegu tasulise kaugseansi viitega. St. selle sõnumi sisu on viiteks neile, kes selles kaugseansis osalesid. Teiste jaoks jäävad siin viiteks tolle kaugseansi pilt ja märksõnad, mis on tasuta eelvaate raames avalikud.)

Märksõna – Uus hingamine saabub läbi pikselöögi

2019 I kvartali sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/12/26/2019-i-kvartali-horoskoop-jaanuar-veebruar-marts-koik-tahemargid/)

Märksõna – Elutee toob kingituse

Nädala nr 47, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/11/18/nadala-horoskoop-20-11-26-11-2017/)

Märksõna – Kindlustunde taastumine

Ja muusikaliste sildadena lisavad nad selle sõnumi juurde järgnevate lugude viited – “Chubby Checker – Let’s Twist Again” ja “AC/DC – Thunderstruck”.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki lehel, vajutades seal tollele Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud end sellesse nimistusse lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki lehte ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki lehe otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest – Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"