Nädala inglisõnum 27.06-03.07.2022

nädal 26 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 27.06-03.07.2022

Inglite sõnumid aasta 26. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kadunud rõõm tuleb tagasi

Kristall – Türkiis

Värv – Türkiissinine/ roheline

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Meeskonnatöö toob edu. Nr 47

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Tõde selgub juba üsna varsti. Nr 130


UUDISED

Juuli – september sõnumid – kordan ka siin üle, et juba on ilmunud 2022 kolmanda kvartali (juuli-september) kaugseansi sõnumid. Mis neis täpsemalt sisaldub? Kuidas tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/05/11/kaugseanss-2022-iii-kvartal-juuli-september/

(Mis on need kollektiivsed kaugseansid, mis minu sulest ilmuvad? Sellele küsimusele leiate vastuse minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT)


Eelmisel nädalal pidime me hakkama liikuma oma südamehääle suunas. Miks? Sest inglid ütlesid, et erinevad meeldivad tingimused on meile juba väga lähedal. Lausa nii lähedal, et nendeni jõudmiseks tuli meil vaid välja sirutada käed ja teha kaks sammu.

Mida toob meile nädal nr 26?

Inglid alustavad – sel nädalal jalutab miski ise koju.

Aga mis see miski on?

Inglid ütlevad – see miski läks aastaid tagasi ise kaduma.

Ehk too miski kadus iseenesest ja täiesti sihilikult. Ehk too miski tahtis kaduda ja pidigi kaduma. Ehk too miski pidi jääma mõneks ajaks kadunuks.

Aga miks? Ja mis see miski ikkagi täpsemalt on?

Inglid ütlevad – mõned asjad peavad teie elust ära kaduma selleks, et te leiaksite endas üles uue rõõmu.

Mõned olukorrad on elus lihtsalt sellised.

Tõsi, te arvasite, et too miski toob teile samuti rõõmu ja olite seetõttu kurb kui see miski kadus, kuid tänaseks olete te juba õppinud leidma rõõmu tuhandest muust asupaigast ja nüansist.

Ja täpselt seda oligi vaja.

Teil oligi vaja näha, et teie rõõm peitub tuhandetes erinevates asupaikades ja nüanssides.

Ehk teil oli vaja näha, et rõõm on siin maailmas lõputu.

Ja kuna te selle õppetunni selgeks saite, siis tuleb ka too miski tagasi, mis teile aastaid tagasi rõõmu valmistas.

Tõsi, te ei oska enam seda miskit tagasi oodata, sest tema lahkumisest on juba nii palju aega möödas.

Aga sellest pole midagi.

Too miski tuleb ikka tagasi, sest too miski peab teie juurde tagasi tulema.

Ehk tolle miski plaan ei olnudki igaveseks kaduda.

Tolle miski kadumisel oli tähtaeg olemas.

Ja nüüd te seda ka näete.

Mida see kokkuvõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et sel nädalal tekib teie ellu rõõmu juurde.

Osa sellest rõõmust on taasleitud vana rõõm ja osa sellest rõõmust on täiesti uudne.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – teie tuhanded leiud ei kao mitte kuhugi ehk too naasev miski jääb nüüd teie ellu koos nende tuhandete nüanssidega, millest te vahepeal õppisite rõõmu ammutama.

Ja täpselt nii soovivad inglid kokku tõmmata nädala nr 26 sõnumi otsad.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

  • Kuupäev 03.11.2003
  • Kuupäev 05.07.2013
  • Kuupäev 21.09.2019
  • Kuupäev 26.09.2019

Nädala nr 26 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Spragga Benz – Found Me (feat. Anna Blue)”, “Groove Armada – Fogma”, “Groove Armada – Edge Hill” ja “Axel Thesleff – Bad Karma”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"