Horoskoop 2022 – Kaksikud

horoskoop 2022 kaksikud

KAKSIKUD

(Sünniaeg 21.05 – 20.06)

Inglite sõnumid 2022. aastaks – kõigile Kaksikutele

MÄRKSÕNA – Olevik on teie päästerõngas

Aasta kristall – Mäekristall

Aasta värv – Valge

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”) – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kindel jah. Nr 62

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vahel viskab elu Sind üle parda. Tema eesmärk ei ole Sind hüljata. Ta soovib Sulle hoopis näidata, et Sul on kaasasündinud võime püsida veepeal…seda muidugi juhul kui Sa säilitad rahu ja usu iseendasse. Nr 141

Mida toob Kaksikutele aasta 2022?

Näib, et see aasta viskab teid justkui üle parda.

Juba eelmise aasta sõnumis ütlesid inglid, et loodus tuleb lõpetama teie jaoks üht väga kahjulikku olukorda, mida te ise pole aastaid suutnud lõpetada, olenemata kõigist märguannetest ja soovitustest, mida teile on nende aastate vältel pidevalt antud. Ja täpsemalt nimetasid nad teie 2021 a. pilti kiirtee lõpuks.

Vaadates teie 2022. aasta pilti, näib, et te ei võtnud isegi tollest looduse sekkumisest õppust. Ehk isegi too kiirtee lõpp ei viinud teid mõistlikumale seisukohale.

Ja täpselt sel põhjusel viskabki aasta 2022 teid nüüd lausa üle parda.

St. inglid ütlevadki teie puhul otse nii, et teid visatakse nüüd üle parda.

Mis saab edasi?

Edasi läheb lugu nii, et kui te toote oma pilgu olevikku, siis saate te pardale tagasi ronida.

Kui te seda ei tee, siis sisaldubki aastas 2022 teie jaoks lõpp. Ehk te suure tõenäosusega uputegi siis oma kangekaelsuse tõttu ära. Ja teie olukorda võib tõesti kirjeldada nii, et teie enda kangekaelsus uputab teid sellisel juhul.

Midagi pole teha, Kaksikutele ei tule jälle paremat sõnumit mitte kuskilt, kuigi ma olen seda juba aastaid oodanud.

Nimelt on inglid teie sõnumites juba aastaid rääkinud sellest, kuidas te hoiate minevikust kramplikult kinni ja nad on teile ka korduvalt öelnud, et selline asi ei saa lõppeda hästi.

Seega, siit tulebki teile viimane võimalus oma pilgu olevikku suunamiseks.

See võimalus sisaldab juba üle parda viskamist, kuid nagu öeldud – ka selles olukorras on teil võimalik pardale tagasi ronida. Seda aga ainult siis, kui te hakkate lõpuks vaatama olevikku.

Kuidas nii?

Teie 2022 aasta pildis ongi olevik teie jaoks justkui päästerõngaks. Ehk see on ainus õige päästerõngas, mille poole teil tuleb vaadata, kui too üle parda viskamise moment saabub. Ja kui te selle poole ei vaata, siis polegi midagi teha.

Ehk omakorda näib lugu olevat selline, et keegi teine teid enam selles olukorras ka aidata ei saa.

Inglid rõhutavad – teie ainsaks päästerõngaks on selles stsenaariumis oleviku vaatlemine ehk olevikku saabumine.

Ja nad kordavad veel lõpetuseks – mineviku külge klammerdumine on põhjus, mis viskab teid nüüd üle parda. Selles olukorras ei ole ühtki muud põhjust. Ehk see olukord on üleni teie enda looming ja seetõttu on ka selle olukorra muutmine ainult teie enda kätes. St. selle päästerõnga saate te iga moment kätte võtta ja end seeläbi päästa. Seda päästerõngast aga näete te ainult siis, kui suunate oma pilgu olevikku. Kui jätkate minevikust kinni hoidmist, siis pole seda päästerõngast ka kuskil näha.

Ja täpselt nii soovivad inglid teie sõnumi lõpetada.

On väga kurb, et teie sõnum on jälle sellistes süngetes toonides, aga midagi pole teha – ma pean edastama alati selle info, mida inglid soovivad.

Seega on ainus rõõmustav asjaolu siin jälle see, et kõnealune sõnum ei kehti kindlasti kõigi Kaksikute jaoks.

Kordan ikka ja jälle üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid ei kehti kindlasti päris kõigile. Miks? Sest poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigi jaoks. See kehtib ka ühe tähemärgi piires. St. ka ühe tähemärgi esindajaid on siiski väga palju ja kõik need inimesed on oma eludega erinevates kohtades. 

Seetõttu saab siinkohal kindlasti rõõmu tunda selle üle, et kõigi Kaksikute elu ei kujune aastal 2022 nii süngeks. Mul oleks väga hea meel edastada Kaksikutele ka mõnda helgemat sõnumit, kuid mida ei tule, seda ei tule. Miskipärast kõnelevad inglid läbi minu juba aastaid täpselt selle osaga Kaksikutest, kes hoiavad väga kramplikult minevikust kinni.

Ma loodan, et need Kaksikud suudavad lõpuks tollest kramplikust seisundist välja tulla ja vaadata olevikule otsa. Selle lihtsa lahenduse poole on inglid teid nüüd tõepoolest suunanud juba aastaid. Seega jääb üle loota, et kõnealune üle parda viskamine toob teid lõpuks sellest kangekaelsusest välja.

Kui soovite juba ette analüüsida, mis teie jaoks personaalselt toimuma hakkab, siis saate selleks ikka kasutada allolevate energeetiliste sildade abi. Selleks ma neid sildu välja toongi, et igaüks saaks (soovi korral) oma analüüse hõlpsamalt läbi viia.

Nagu ikka – loomulikult ei ole kõik need sillad mõeldud kõigi lugejate jaoks. Teie jaoks moodustab energeetilise silla vaid see viide, mis teie jaoks personaalselt resoneerub.

Mida on inglid palju korrutanud?

Mitte keegi ei saa tulla teie eest asju ära tunnetama. Igaüks peab oma tunnetussüsteemiga isiklikult tegelema ja selle ka isikliku tööga ära puhastama. Täpselt nii tuleb ka läheneda energeetilistele sildadele – kui miski teie jaoks resoneerub, siis te lihtsalt tunnete seda. Aga küsime inglitelt uuesti – kes seda siis tunneb? Nad rõhutavad veelkord – teie isiklikult tunnete seda, sest teie tunded on teie ainuomand. Mida see tähendab? See tähendab seda, et mitte keegi ei saa kunagi tunda täpselt sama, mis teie. Ja see tähendab ka seda, et oma tunnete mõistmine, tõlgendamine ja analüüsimine on igaühe personaalne töö.

(Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”.)

Kaksikutele saadetakse 2022. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited:

Aastanumber 2014

Aastanumber 1991

Aastanumber 1987

Aastanumber 1998

Kuupäev 19.08.2013

Kuupäev 13.04.2013

Kuupäev 23.09.2010

Kuupäev 20.08.2010

Nädala nr 30, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/07/23/nadala-horoskoop-24-07-30-07-2017/)

Nädala nr 44, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/27/nadala-horoskoop-30-10-05-11-2017/)

Kaksikute tähemärgi jaoks iseloomustab aasta 2022 energiat muusikamaailmast lugu – “Massive Attack – Unfinished Sympathy”, “Enigma – Return To Innocence” ja “Enigma – Sadeness”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2022 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastahoroskoopide lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? 

Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi. 

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. 

Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt.

Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele.

Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Milliseid horoskoope valmistan?

Minu poolt valmistatud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. St. tegu ei ole astroloogiliste horoskoopidega.

Mida see täpsemalt tähendab ja kuidas saavad üldse tekstid kedagi/ midagi tervendada?

Neil teemadel olen kõnelenud pikemalt oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt …

Horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt lisaks aastahoroskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? 

Selle info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige kiiremalt ja mugavamalt kursis kõigi horoskoopidega, mida postitan? 

Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2022. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"