Horoskoop 2023 – Kalad

horoskoop 2023 kalad

KALAD

(Sünniaeg 20.02 – 20.03)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Kaladele

MÄRKSÕNA – Uus asukoht

Aasta kristall – Ametüst

Aasta värv – Kõik violetsed toonid

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Sul pole tarvis karta üksi lendamist. Nr 121

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vaatle olukorda eemalt. Ja ühtlasi pea meeles, et kaugvaateni saab jõuda läbi erinevate meetodite. Nr 116

Mida toob Kaladele aasta 2023?

Inglid alustavad – Kalad leiavad nüüd oma elule uue mõtte.

Ja see uus mõte tuleb uuest kohast.

St. see tuleb uuest asukohast.

Ehk me võime öelda ka nii, et Kalad vahetavad nüüd asukohta ja see viib neid ka muudes küsimustes täiesti uutele radadele.

Nüüd võib teil tekkida küsimus – miks on neid uusi radu vaja?

Inglid vastavad – sest selleks on käes õige aeg.

Ja kuna see on nii, siis võime me teie aasta kohta öelda ka sellised sõnad, et üks konkreetne liivakell tiksub nüüd lõpuni ja sellest tulenevalt peate te ka vahetama asukohta.

Ehk teie aastas ongi peamine fookus senise asukoha vahetamisel.

Ja see fookus on selline, sest just see nüanss toob teile edu ka muudes küsimustes.

Ehk sellel fookusel ei ole midagi viga.

See fookus peabki selline olema.

Pidage seda nüüd meeles!

Miks inglid nii ütlevad?

Inglid selgitavad – sest osad teist ei taha vahetada veel asukohta, kuigi teie tunnetus ütleb, et selleks on õige aeg käes.

Ehk osad teist tahaksid nüüd erinevatel maisetel ehk välistel põhjustel ignoreerida oma sisetunnet.

Ärge seda tehke.

Kuulake oma sisetunnet ja järgige sellest kanalist saabuvaid juhiseid.

Jah, see tõde kehtib alati, kuid sel aastal on teil eriti oluline kuulata oma sisetunnet just asukohaga seotud küsimustes.

Seega – ärge lükake oma tunnetust kõrvale. Kuulake, mis sellel kanalil öelda on.

Aga millist asukohta peavad Kalad vahetama?

Inglid ütlevad – täpselt selles küsimuses hakkabki teid juhendama teie oma sisetunne.

Ja täpselt sel põhjusel kordame me veelkord – inimese isiklik sisetunne on talle siia maisesse maailma kaasa antud põhjusega.

See ongi loodud olema teie isiklik navigatsioonivahend.

Ehk teie isiklik sisetunne on täiesti asendamatu tööriist.

Ja kuna kätte on jõudnud uus ajastu, siis pole enam vabandusi võimalik otsida – igaüks peab õppima kasutama oma isiklikku sisetunnet.

Te peate õppima seda kuulama ja kasutama, sest just nii on teil võimalik lahendada siin maises maailmas kõiki probleeme.

Ühtki muud varianti teil erinevate probleemide jäädavaks lahendamiseks pole.

Ehk kuni te jääte lahendusi otsima ainult oma mõistusega, jäävadki teatud nüansid teie maisel poolusel lahenduseta.

Ja need on nüansid, mida teil on tegelikult vägagi vaja lahendada.

Ja täpselt seetõttu ütlemegi me teile vägagi rõhutatult ja vägagi mitmendat korda – kuulake oma sisetunnet ja järgige sellest kanalist saabuvaid juhiseid. 

See viib teid alati sihile.

Ehk just teie isiklik sisetunne saab teid alati viia eduni – kõigis küsimustes, mis teie eluteel teile ette jooksevad.

Ja nii on see alati olnud.

Ehk teie maine maailm on alati selliselt toiminud.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada teie aastasõnumi.

Kaladele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Kuupäev 01.08.2013

Kuupäev 30.12.2010

Kuupäev 19.11.2013

Kuupäev 30.03.2013

Kuupäev 30.05.2014

Kaalud 2019 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/10/29/horoskoop-2019-kaalud/)

Nädala nr 10, 2022 lisasõnum (otselink – https://evatenter.com/2022/03/04/lisasonum-nadal-10-2022/)

Kalade jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Elvis Presley – Jailhouse Rock”, “Los Lobos & Gipsy Kings – La Bamba”, “Mark Ronson – Uptown Funk ft. Bruno Mars” ja “Mckenna Grace – Haunted House”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"