Horoskoop 2023 – Veevalaja

horoskoop 2023 veevalaja

VEEVALAJA

(Sünniaeg 20.01 – 19.02)

Inglite sõnumid 2023. aastaks – kõigile Veevalajatele

MÄRKSÕNA – Aegluubis toimetanud pikselöök

Aasta kristall – Unakiit

Aasta värv – Sinine

Aasta värv ja kristall aitavad teil just kõnealusel aastal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada. Kristallid töötavad sealjuures loomulikult vaid nende jaoks, kes tunnevad kristallidega sidet.

Eva Tenter’i inglikaart 1 (need kaardid leiate ikka siitsamast, minu kodulehe alalehelt “Minu inglikaardid”) – Liigu edasi. Ära lase praegu ühelgi segajal oma teekonda katkestada. Nr 108

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Kui lähivaade viib ummikusse, pöördu kaugvaate poole. Nr 99

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Raske olukorra lõpp juba paistab. Nr 41

Mida toob Veevalajatele aasta 2023?

Inglid alustavad – teie koju jõuab nüüd karma.

Ja see on karma, mis on tulnud teieni väga suure ringiga.

Täpsemalt on tegu karmaga, mis on olnud seni justkui ühe künka taga kinni.

Nüüd jõuab see teieni.

Aga mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et osad Veevalajad näevad nüüd saabumas suuri hüvesid ja osadel kaob jalgealune täiesti ära.

Seda kõike vastavalt teie enda tegudele.

Ehk seda kõike vastavalt teie tegudele, mis olid seni kogunenud justkui künka taha.

Kuidas nii?

Inglid ütlevad – selline ongi karma.

Ehk täpselt seetõttu ongi nüüd erinevate Veevalajate jaoks pilt väga erinev – see oleneb kõik teist endast ehk teie isiklikest tegudest.

Ehk Veevalajate jaoks saab aasta 2023 olema täis vägagi personaalseid nüansse ja kõik need nüansid joonduvad nüüd teie varasemate tegude järgi.

Ehk kui te olete tundnud viimastel aastatel justkui teie heateod ei jõua kuhugi, siis nüüd näete te suuri tulemusi, mis pididki nii kaua kokku koonduma. 

St. tegu oli protsessiga, mis ei saanud ära toimuda jupikaupa. See tulemus, mis teieni peab jõudma, pidigi tekkima teie erinevate tegude kogumist.

Ja kui me vaatame nüüd seda teist poolt, siis tähendab see väga suurte karistuste kohalejõudmist.

Ehk need Veevalajad, kes on tegelenud viimastel aastatel heategude vastandiga, näevad nüüd samuti oma tegude kogumit vastu jalutamas.

See tulemus ei ole muidugi nii kena.

See pole aga kena teie enda tegude tõttu.

Pidage seda nüüd meeles!

Ehk Veevalajatele on inglite sõnum sel korral väga lihtne – kõik, mis teile sel aastal vastu jalutab, on teie enda tegude kogum.

Ja kuna see pilt on selline, siis võib tema kohta öelda ka nii, et teie peegelpilt muutub nüüd väga selgeks.

Sealjuures näevad seda väga selgelt nüüd ka kõik need, kes teid ümbritsevad.

Ehk varjata ei ole teil enam võimalik midagi.

St. kõik heategijad tulevad nüüd väga selgelt varjust välja ja sama kehtib kõigi kurjategijate kohta – ka need saavad nüüd väga selgelt karistada.

Ja kuna see pilt on selline, siis võib tema kohta öelda ka nii, et Veevalajate jaoks ilmub aastal 2023 üks aegluubis toimetanud pikselöök.

Ja kuna see pilt on selline, siis võib tema kohta öelda ka nii, et nüüd jõuab kohale pikselöök, mis esitas oma lahkumisavalduse juba väga ammu.

Ehk see pikselöök lahkus vastavast kodupilvest juba ammu ja keerutas nii kaua lihtsalt tolle künka taga ringi.

Ta keerutas seal ringi, sest tal oli vaja koguda tõendeid.

Ja nüüd on tal need tõendid olemas.

Ja siit ta tuleb.

Ja ta tuleb selleks, et jääda.

Ehk neid kogutud tõendeid enam keegi ümber lükata ei saa.

See pole lihtsalt võimalik, sest kõnealune pikselöök tegi oma töö niivõrd põhjalikult ja ilma vigadeta.

Täpsemalt ei teegi pikselöögid kunagi oma töös vigu.

Nad ei tee vigu, sest nad on looduslikud olendid.

Ja loodus ei teegi kunagi vigu.

Küll aga teevad vigu kurjategijad.

Ja kui neid vigu koguneb ühe künka taha väga palju, siis saavad ka vastavad pikselöögid olema väga valusad.

Ja muidugi kehtib ka vastupidine. 

Ehk need, kes on väga pikalt tegelenud heatahtlike tegudega, ilma tulemusi nägemata, leiavad end nüüd tolle pikselöögi tulemusel järsku väga külluslikult pinnaselt.

Ehk nende jalgealune muutub nüüd järsku väga kindlaks ja tulutoovaks – nii hingelises kui ka maises mõttes.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada Veevalajate aastasõnumi.

Veevalajatele saadetakse 2023. aasta tarbeks järgnevad energeetiliste sildade viited (Mis on energeetiline sild? Vt. mõni tekstirida allapoole – infosektor “Uutele lugejatele”):

Aastanumber 1965

Kuupäev 30.04 (ilma aastanumbrita)

Aastanumber 2012

Aastanumber 2006

Aastanumber 1995

Kuupäev 20.04.1990

Kuupäev 30.05.1995

Kuupäev 13.03.1989

Kuupäev 13.04.1980

Kuupäev 13.04.1979

Sõnn 2020 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/09/04/horoskoop-2020-sonn/)

Veevalaja 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/09/30/horoskoop-2021-veevalaja/)

2017 finants & karjäär erihoroskoop tulemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2016/11/09/rahahoroskoop-tulemargid/)

Veevalajate jaoks iseloomustab aasta 2023 energiat muusikamaailmast lugu – “Herb Alpert & The Tijuana Brass – Tijuana Taxi”, “Vangelis – Chariots Of Fire”, “Black Sabbath – Paranoid”, “AC/DC – Thunderstruck”, “AC/DC – Back In Black” ja “Righteous Brothers – Unchained Melody”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma sõnumite raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat aastaga 2023 (vastava tähemärgi jaoks) ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


UUTELE LUGEJATELE

Kuna läbi aastasõnumite lisandub minu kodulehele alati kõige rohkem uusi lugejaid, lisan siia ka alljärgneva info.

Pikemaid kirjeldusi minu töömeetodist ja minu horoskoopide/ inglisõnumite olemusest leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Mis on energeetiline sild? Minu jaoks on see lüli, mis ühendab energeetiliselt kaht või enamat ajaperioodi ehk energeetiliste sildadena väljatoodud ajaperioodidel näen ma energeetilisi sarnasusi.

Kuna energia väljendab end alati füüsilises maailmas, tähendab see seda, et nimetatud ajaperioodidel on tõenäoliselt ka füüsiliste toimumiste/ ilmingute osas sarnasusi. Füüsilise maailma sündmuste sarnasusi ma siinkohal ise välja ei too, sest energeetilised sillad on väljatoodud eelkõige neile, kes kasutavad minu poolt kanaldatud sõnumeid isiklikeks analüüsideks, mille eesmärgiks on oma isikliku sisetunde kanali puhastamine/ tervendamine. Ehk need, kes kasutavad minu horoskoope tervendava töö abivahendina, saavadki energeetiliste sildade viidete abil lisavihjeid, mida analüüsida.

Energeetiliste sildadena viitavad inglid tavaliselt möödunud ajaperioodide horoskoopidele. St. minu poolt kanaldatud horoskoopidele. Kõik viidatud horoskoobid leiate siitsamast, minu kodulehelt. Lisaks sellele viitavad inglid aeg-ajalt ka erinevatele aastanumbritele ja kuupäevadele. Ja juhin ka tähelepanu sellele, et iga sõnumi juures on erinev hulk energeetilise silla viiteid. St. neid on iga sõnumi juures täpselt nii palju, kui inglid on neid soovinud sinna lisada.

Kas minu poolt valmistatud horoskoobid peaksid kõnetama igaüht? Kindlasti mitte! Selgitan pikemalt – horoskoobid, mida leiate minu kodulehelt, on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Esiteks seetõttu, et meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS uute sõnumitega? Siin aitab Facebook. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga uue postituse kohta FB-sisese teavituse. Minu FB lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Läbi Facebooki saate nüüd ka osa rohkematest sõnumitest, sest hetkesõnumid kolisid alates 09.08.2022 just sinna. Ehk hetkesõnumid ilmuvadki nüüd ainult minu inglisõnumite Facebooki lehel.

Soovin kõigile looduslikult kulgevat 2023. aastaringi!

Lugupidamisega,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"