Erisõnum – Juuli noorkuu 10.07.2021

10.juuli.2021.noorkuu.erisõnum

Erisõnum – noorkuu 10. juuli 2021

Erisõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Hooaeg saab läbi

Kristall – Mäekristall

Värv – Valge

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Vaata olukorda tagurpidi. Nii näed vastust. Nr 91

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Sa oled ilus täpselt sellisena nagu Sa oled. Ära lase kellelgi end muuta. Nr 11

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Külasta oma lemmikpaika looduses. Sealt saad palju elujõudu. Nr 72

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud erisõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Mida toob meile 10. juuli noorkuu?

Inglid alustavad – see toob endaga kaasa manipulatsioonide hooaja lõpu.

Täpselt sellise nimetusega tähistavad inglid 2021 a. juuli noorkuu energiaid.

Aga mida see tähendab?

Milliseid sündmuseid toob see endaga kaasa maises plaanis?

Inglid ütlevad – see toob endaga kaasa ühe veealuse tormi. Ja see toob endaga kaasa ühe maapealse rahu. Ja lisaks sellele toob see endaga kaasa kolmteist üllatust.

Aga miks just kolmteist?

Inglid ütlevad – sest see rahu, mis nüüd saabub, settib paika kolmeteiskümnest nurgast.

Ehk see rahu tuleb justkui 13-st ilmakaarest.

Ehk see rahu tuleb justkui 13-st organist.

Ja võib ka öelda, et see tuleb 13-st õigluse kogumist.

Aga mida see ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab rahu saabumist mitmetesse konfliktsetesse olukordadesse. Seda tähendab see peamiselt.

Lisaks tähendab see järjekordse uue mõistmise saabumist.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – neid mõistmisi on teile sel aastal juba kohale jõudnud palju ja neid on saabunud mitmetes kihtides. Siit tuleb uus kiht mõistmist.

Sel korral sisaldab saabuv kiht perekondlike suhete temaatikat ja lisaks kodu temaatikat. Veelgi täpsemalt sisaldab see perekondliku maa temaatikat. Ja veelgi täpsemalt sisaldab see kiht perekondliku maa tervenemist veealustes kihtides.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – see tähendab seda, et sel korral saabub teile rahu läbi veealuse maailma. Ja see tähendab ka seda, et vesi tervendab nüüd maad teie jalge all. Täpsemalt saab just vesi tuua teile nüüd tagasi maa, mis on olnud teilt õigusvastaselt võõrandatud juba sajandeid.

Ja lõpetuseks soovivad inglid avalikustada siin erisõnumis ka ühe lõigu teise poolaasta kaugseansist, mis äsja ilmus. Täpsemalt on allolev lõik pärit juuli lisasõnumist, mis tolles kaugseansis sisaldub.

Nimelt saatsid inglid meile 2021 a. II poolaasta kaugseansis ka lisasõnumeid kuude kaupa ehk tolles kaugseansis sisalduvad lisaks üldistele sõnumitele (mis vaatlevad kõnealust ajaperioodi ehk teist poolaastat tervikuna) ka kuusõnumid.

Niisiis, lõik mille nad soovivad tollest kaugseansist avaldada, on järgmine:

“Kui miski hoiab inimest tagasi ehk kui miski tekitab inimesele sellise tunde, et miski hoiab teda tagasi, siis peab alati tegu olema mingil tasandil valet sisaldava nüansiga. 

Kuidas nii? Tõed ei hoia kunagi kedagi tagasi. Tõde teeb alati vabaks ja tõde viib ka alati edasi. 

Kuidas nii? Tõde on 100% looduslik nähe. Loodus on aga alati pidevas liikumises. See tähendabki seda, et looduses ei hoia mitte miski midagi kramplikult tagasi. 

Seega siit tulebki üks järjekordne nüanss, mille järgi saate alati valesid tuvastada – need tekitavad sellist tunnet, nagu miski hoiaks teid tagasi. Samas pole neid “hoidjaid” tavaliselt maises mõttes kuskil näha. 

Ja vägagi tavaliselt esineb säärastes valede stsenaariumites ka keegi, kes ütleb teile, et teie tunnetus on vale. Ehk vägagi tavaline on see, kui sellistes olukordades ilmub kuskilt keegi, kes ütlebki, et kuna ühtki maiset “tagasi hoidjat” pole ju kuskil näha, siis järelikult kujutate te endale vaid ette, et keegi hoiab teid vastavas olukorras tagasi. 

Aga kui koheselt ilmub ka keegi, kes ju ütlebki, et tegelikult ei hoia mind vastavas olukorras miski tagasi, siis on ju kõik korras? 

Inglid ütlevad – need isikud ei ilmu välja selleks, et aidata teil edasi liikuda. Need isikud ilmuvad selleks, et rõhutada seda, et teie tunnetus on vale. Ja täpselt sellisel kujul nad alati ka oma “nõuandeid” serveerivad. 

St. nende “nõuannete” tõttu ei liigu te ikka vastavates olukordades edasi. Ehk vastav tagasi-hoidmine töötab endiselt edasi, ka pärast nende isikute “nõuannete” kuulmist. Lisaks sellele aga on nüüd kadunud ka järjekordne tükike teie enesekindlusest, sest teile “tehti äsja selgeks”, et teie sisetunne eksis.

Inglid ütlevad juuli lisasõnumi lõpetuseks – manipulaatorid saadavadki igas valesid sisaldavas olukorras välja ka säärased ümber-rääkijad.

Tõsi, te ei näe neid väljasaatmisi maise silmaga mitte kunagi, kuid nii see tegelikult on.

Nii töötavadki manipulatsioonid.

Tegu on mustritega, mis korduvad alati ühel moel.”

Kui soovite lugeda, mida inglid veel 2021 teise poolaasta kohta rääkisid, siis leiate selle kaugseansi sõnumite kohta kogu lisainfo (mis seal täpsemalt sisaldub, kuidas tellida jne) siit – https://evatenter.com/2021/07/01/2021-ii-poolaasta-kaugseanss-juuli-detsember/

Aga miks soovisid inglid avalikustada siin sõnumis just sellise lõigu?

Inglid ütlevad – sest te saate nüüd tagasi maa, mille puhul on teile väga pikka aega just ülaltoodud meetoditega “selgeks tehtud”, et see ei kuulu teile. Tegelikult kuulub küll ja teie sisetunne on seda alati ka õigesti tunnetanud.

Te saate selle maa nüüd tagasi, sest selle maa veealused energiad saavad nüüd tervendatud.

Ja need energiad saavad tervendatud, sest manipulatsioonide hooaeg on lihtsalt läbi.

See saab läbi, sest teatud manipulatiivsed niidid lihtsalt roostetavad nüüd läbi.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi lõpetada.

Käesolevaks nädalaks ehk nädalaks, mil toimetab kõnealune noorkuu, on inglid saatnud meile juba mitu sõnumit. Ka neis sõnumites mainivad inglid roostetamise märksõna, seega tasub kindlasti käesoleva sõnumi kõrval läbi lugeda ka juba ilmunud sõnumid, mis kehtivad selleks nädalaks.

(Uutele lugejatele – kuidas navigeerida minu kodulehel erinevate sõnumite vahel? Alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. See tähendab, et tollel lehel sirvides on teil ka võimalik liikuda läbi aastate tagasi kuni päris esimeste sõnumiteni, mis on pärit aastast 2016. Kuna selline sirvimine võtab aga palju aega, sest sõnumeid on minu kodulehel juba viie aasta jagu, siis olen ma loonud ka erinevaid võimalusi sõnumite sorteerimiseks. Need võimalused leiate minu kodulehe paremas servas asuvalt menüüribalt. Kui külastate minu kodulehte telefoni vahendusel, siis ei näe te seda menüüriba paremas servas. Siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all ehk see algab pärast postitust.)

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 11, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/03/11/nadala-inglisonum-15-03-21-03-2021/)

Nädala nr 22, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/05/26/nadala-inglisonum-31-05-06-06-2021/)

10. juuli 2021 noorkuu energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Can’t Take My Eyes Off You – Frankie Valli and The Four Seasons”, “Stand by Me – Ben E. King”, “Corinne Bailey Rae – Put Your Records On”, “Youssou N’Dour – 7 Seconds ft. Neneh Cherry”, “Amy Winehouse – You Know I’m No Good” ja “Bruce Springsteen – Streets of Philadelphia”. 

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. 

Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? 

Alalehelt “Tasuta horoskoobid” leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. See tähendab, et sellel alalehel on ka võimalik liikuda väga pika sirvimisega kuni 2016 a. sõnumiteni välja ehk kuni esimeste sõnumiteni välja, mida ma 2016. aastal valmistasin.

Kui soovite aga sõnumeid sorteerida (ehk kui soovite näiteks vaadelda teatud ajaperioodi nädalasõnumeid või aastasõnumeid), siis selleks leiate võimalused minu kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt. (Kui te vaatate minu kodulehte telefoni vahendusel ehk mobiilse seadme vahendusel, siis ei näe te seda menüüriba paremal servas. Siis asub see menüüriba teie jaoks kõige all ehk see menüüriba algab siis teie ekraanil pärast käesoleva postituse lõppu.) Minu kodulehel navigeerimise kohta leiate veel lisainfot minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

NB! Uued lugejad – personaalse nõustamise teenust mina ei paku!

NB! Personaalse nõustamise teenust mina ei paku. Personaalseid horoskoope mina ei valmista. Minu töömeetod tervendajana on teistsugune. Milline täpsemalt? Sellest olen pikalt kõnelenud oma kodulehe esilehel. Vt. ESILEHT

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"