Lisasõnum – nädal 30, 2021

nädal 30 2021 lisasõnum

Lisasõnum – nädal 30, 2021 

(26.07-01.08.2021)

Lisasõnum Facebooki jälgijatele

MÄRKSÕNA – Kaotatud aastate muundumine

Nädalaks nr 30 on inglid meile juba peamise sõnumi saatnud. Seal rääkisid nad meile kaotatud aastate hüvitamisest.

Millest soovivad inglid rääkida siin – Facebooki jälgijatele suunatud lisasõnumis? 

(Mis on Facebooki jälgijatele suunatud sõnumid? Selgituse leiate käesoleva sõnumi lõpust.)

Inglid alustavad – nüüd soovime me teile rääkida kaotatud aastate muundumisest.

Täpsemalt ongi üheks osaks teie hüvitisest selline nüanss, et teie kaotatud aastad muunduvad millekski muuks.

Aga kuidas saab kuristik muunduda?

Tegu on ju nimelt teatud kuristikuga, kui inimene tajub, et ta on oma elust justkui kaotanud aastaid.

Kuidas saab selline kuristik muunduda millekski muuks?

Inglid ütlevad – tõsi, neis piltides on tegu kuristikke sisaldavate olukordadega. Mõnikord võivad aga ka kuristikud end ise kokku õmmelda.

Kuidas saab selline asi olla võimalik?

Inglid ütlevad – mõistmise abil on võimalik teha erinevaid õmblusi. Ja just mõistmine saabki mõnes olukorras kokku õmmelda ka kuristikke.

Nii ka nüüd.

Ehk täpselt sellised õmblused nüüd võimalikuks muutuvadki.

Aga mida need inimesed mõistavad, kes sellise õmbluse nüüd ära teostavad?

Inglid ütlevad – nende mõistmiste puhul mängivad olulist rolli järgmised märksõnad:

Kadunud käekellad

Kadunud ehted

Kaotatud piletid

Kolm korrust

Avatud planeering

Kehtetuks muutunud dokumendid

Kaev

Kaevamine

Aga mis neid märksõnu ühendab?

Inglid ütlevad – kõik need märksõnad asuvadki nende tugipostide küljes, mille analüüsimisest rääkisime me teile juba kõnealuse nädala peamises sõnumis.

Ja täpsemalt tasubki teil nüüd vaadelda just selliseid märksõnu, kui teostate oma analüüse.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva lisasõnumi otsad kokku tõmmata.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et pöörake kindlasti tähelepanu ka käesoleva sõnumi pildile ja sealsetele moonutatud värvidele.

Ka kõnealuse nädala peamise sõnumi pildi juures suunasid inglid mind värve moonutama.

Kuna minu inglisõnumite puhul ei ole mitte ükski nüanss asjata, siis olen ikka ja jälle rõhutanud, et pöörake tähelepanu ka neile piltidele, mis minu sõnumite juurde kuuluvad.

Uute lugejate jaoks kordan üle, et ka kõik pildid, mida ma oma sõnumite juures kasutan, on minu poolt isiklikult tehtud. Ja pilte, mille vahel valida, on mul hetkeseisuga juba üle kahekümne tuhande. Seega ei ole kunagi ka ükski pilt nende sõnumite juures niisama.

Ja kui inglid suunavad mind mõnda pilti moonutama, siis toimub ka selline asi põhjusega.

Ehk kõnealuse nädala sündmuste juures ongi tõenäoliselt üheks oluliseks tunnusmärgiks ka moonutatud värvide temaatika. St. nende analüüside juures, mida inglid suunavad meid praegu tegema, on tõenäoliselt kasulik vaadelda ka värve ja täpsemalt tasubki nüüd erilist tähelepanu pöörata värvidele, mis on kummalised/ moondunud/ mitte-tõetruud.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 22, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/05/26/nadala-inglisonum-31-05-06-06-2021/)

Nädala nr 50, 2020 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/11/27/nadala-horoskoop-07-12-13-12-2020/)

Lõvi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Nädala nr 50, 2016 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2016/12/09/nadala-horoskoop-12-12-18-12-2016/)

Nädala nr 30, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/07/23/nadala-horoskoop-24-07-30-07-2017/)

Ja muusikamaailmast lisanduvad selle sõnumi juurde veel järgmised sildade viited – “Santana – Maria Maria ft The Product G&B” ja “Los Lobos – Cancion Del Mariachi (Morena De Mi Corazon)”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Mis on Facebooki jälgijate nimistus olevatele lugejatele suunatud sõnumid? 

Kuna mina personaalse nõustamise teenust ei paku, siis on see ainus viis saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi – tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega. Küll aga on need inglite poolt suunatud vägagi konkreetsetele inimestele. Ehk neile, kes on end “registreerinud” minu inglisõnumite Facebooki kontol, vajutades seal tollele “Like” ehk “Meeldib” või “Follow” ehk “Jälgi” nupule. 

Kui te veel käesoleva sõnumi ilmumise seisuga ei olnud sellesse nimistusse end lisanud, siis saate osa võtta järgmistest suunatud sõnumitest. Selleks külastage minu inglisõnumite Facebooki kontot ja vajutage eelnimetatud nupule. Sellisel moel saate ka hõlpsamalt silma peal hoida kõigil lisanduvatel sõnumitel, sest ma lisan iga kord ka Facebooki otselingi, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto otselingi leiate minu kodulehe ülaäärelt. (NB! Alates 01.07.2021 on minu inglisõnumitel Facebookis uus leht ehk neil on nüüd seal päris oma pesa. Enne jagasin ma oma sõnumeid Facebooki läbi oma isikliku konto, kuid nüüd saate neid jälgida eraldi lehel. Minu kodulehe ülaäärel asuvalt lingilt avanebki nüüd samuti just see uus leht.)

Kui tihti säärased “suunamisega” sõnumid ilmuma hakkavad? Sellest inglid meid ette ei informeeri. Ehk neid ilmub täpselt nii sageli või harva kui inglid soovivad.

Lisasõnumitest/ Erisõnumitest 

Lisasõnumeid ja erisõnumeid ilmub täpselt nii tihti või harva kui inglid soovivad. Ehk need ei ilmu regulaarselt. Kui soovite alati kiirelt kursis olla kõigi uute sõnumite ilmumisega, siis tasub vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate alati FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud.

Ikka tervitades,

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"