Horoskoop 2022 – kõigile tähemärkidele

horoskoop 2022 kõigile tähemärkidele

Horoskoop 2022 – kõigile tähemärkidele

Inglite üldine sõnum kõigile tähemärkidele

MÄRKSÕNA – Uus liikumine

2022 kristall – Ametüst

2022 värv – Kõik violetsed toonid

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Kuhu soovid sõita? Sinu tõld on juba sõiduks valmis. Nr 124

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Lahendus plingib praegu otse Sinu selja taga. Nr 123

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Looduse looming on alati kaunis. Sina oled ka osa looduse loomingust. Nr 131

(Minu inglikaarte saate kasutada ka meditatsioonikaartidena. Vastava õpetuse leiate minu kodulehe esilehelt.)

Üllatusena alustan ma seekord uue aasta sõnumite valmistamist hoopis üldisest sõnumist ehk sõnumist, mis kehtib kõigile tähemärkidele.

Ehk käesolev horoskoop on pühendatud 2022 a. energiate analüüsimisele tervikuna. St. siin ei vaatle ma ühtki teemat eraldiseisvalt ega lahterda sõnumeid ka tähemärkide kaupa.

Niisiis – mida toob meile aasta 2022?

Inglid alustavad – siin aastanumbris hakkate te liikuma senisest teisiti.

Mida see tähendab?

Inglid ütlevad – teie ellu lisanduvad nüüd uued liikumisvõimalused, mida tasub teil ka koheselt rakendama hakata. 

Aga miks peame neid koheselt rakendama hakkama? 

Inglid ütlevad – sest tegu on jällegi selliste võimalustega, mis oleks pidanud teie eludes alati eksisteerima. Ehk neid võimalusi pole teie elus seni olnud seetõttu, et need on olnud teilt varastatud. St. tegu on võimalustega, mis on inimestelt olnud ära võetud manipulatiivsete meetoditega. Ehk siin pildis on jällegi tegu selliste manipulatsioonide kadumisega, mis on inimeste elusid mürgitanud juba sajandeid.

Ja nagu juba öeldud – need võimalused puudutavad just liikumist.

Aga mis need võimalused täpsemalt on?

Inglid ütlevad – neid võimalusi loete te prillidega ja ilma. Neid võimalusi uurite te maa all ja maa peal. Neid võimalusi leiate te nii vee pealt kui vee alt. Sellised on need võimalused.

Lisaks võime neid võimalusi veel kirjeldada ka järgnevate märksõnadega: 

Kuuldekaugus 

Kollane värvus

Kahetsuste muundumine

Number kaheksa

Kaugused, mis asuvad lähedal

Kallutatud vastused

Kastehein

Kastekann

Nagu ikka, tasub neid märksõnu vaadelda väga laialt, sest inglid kõnelevad meiega siin alati pigem läbi sümbolite. Ja see tähendabki seda, et need märksõnad võivadki teie personaalse olukorraga olla seotud hoopis teisel kujul, kui mõne teise isiku personaalse olukorraga.

Aga millest soovivad inglid meile siin veel rääkida seoses aasta 2022 sündmustega?

Inglid ütlevad – mõned kaugused on lähedal. Seda märksõna rõhutasime me teile juba 2021 a. mitmes sõnumis. Täpsemalt tõime me selle märksõna esimest korda välja 2021 a. sõbrapäeva erisõnumis.

Ka aastal 2022 toob sõbrapäeva energia teile nii mõndagi uut ja täpsemalt just midagi sellist, mis hakkabki teie aastas korduma. Ehk just sõbrapäeva paiku ilmneb ka sel aastal üks säärane märksõna, mis võtab teie aastas mitmel korral juhtrolli enda kätte.

Mis märksõna see on, mis end ilmutab 2022 a. sõbrapäeva paiku?

Inglid ütlevad – ette soovime me teile öelda selle märksõna kohta vaid nii, et ta toob teile kohale midagi veel kaugematest kaugustest, kui 2021 a. sõbrapäeval ilmunud märksõna.

Ehk see märksõna haarab justkui oma kombitsatega midagi kaasa veel kaugemast kaugusest.

Aga kas selleks kauguseks on minevik või tulevik, kust see märksõna seda “miskit” meie tänapäeva tooma hakkab?

Inglid ütlevad – see märksõna töötab korraga mõlema kaugusega. Jah, see kõlab teile kummalisena, kuid me usume, et tänaseks päevaks olete te juba kummaliste maisete ilmingutega nii palju harjunud, et isegi sellised kombitsad ei kõlagi teie jaoks enam niivõrd imelikuna kui need oleksid võib-olla kõlanud paar aastat tagasi.

Niisiis on meile selge, et kuskil sõbrapäeva paiku ilmneb jälle üks uus juhtiv märksõna.

Aga mida see märksõna täpsemalt tegema hakkab? St. mida ta nende kaugustega tänapäevas teeb?

Inglid ütlevad – kõnealused kombitsad tulevad lahendama väga spetsiifilisi maiseid probleeme. Ehk see sisu, mis teieni nüüd erinevatest kaugustest jõuab, liigub koheselt ka teatud lahtritesse paika. Ja see liikumine toob omakorda kaasa lahendused erinevatele maisetele probleemidele.

Kui ma vaatan seda olukorda pildina, nagu mulle ikka meeldib teha, siis näen ma justkui suurel liivaväljal auke, mida tulebki nüüd täitma teistsugune sisu. Ehk neid auke ei täideta liivaga, vaid nende täiteks tõmmataksegi justkui kuskilt mujalt mingisugust materjali kokku. Ehk vastavate aukude täide ei saa olema sama materjal, mis ümbritseb neid auke. Ja kui ma vaatlen selles pildis tegelast, kes neid auke täidab, siis oleks justkui tegu hiiglasliku kaheksajalaga vms tegelasega, kes tõmbabki oma kombitsatega neisse aukudesse sisu kohale. Ehk siin joonistubki koheselt välja ka number kaheksa märksõnana, mida inglid meile juba mainisid.

Ja tundub, et nii soovivadki inglid kokku tõmmata käesoleva sõnumi otsad.

2022 aastasõnumeid tuleb veel. 

Täpsemalt valmistan ma igale tähemärgile oma sõnumi, nagu ma olen teinud ka varasematel aastatel. 

Kas tuleb ka mõningaid erisõnumeid ehk sõnumeid, milles ma vaatlen teatud temaatikaid eraldiseisvalt? 

See selgub juba jooksvalt.

Ehk see oleneb juba sellest, kas inglid soovivad selliseid sõnumeid saata või mitte. Mõneks aastaks on nad saatnud ka mõne erisõnumi, kuid mõneks ka mitte.

Kui soovite alati kiirelt ja mugavalt kursis olla kõigi lisanduvate sõnumitega, siis tasub teil vajutada minu inglisõnumite Facebooki kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule. Selliselt saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui ma olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Energeetiliste sildade viidetena toovad inglid siinkohal välja järgmised sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses, nagu inglid neid saatsid):

Sõbrapäeva erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/02/08/sobrapaeva-erisonum/)

Aprilli täiskuu erisõnum 2021 (otselink – https://evatenter.com/2021/04/19/erisonum-aprilli-taiskuu-27-04-2021/)

Nädala nr 16, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/04/15/nadala-inglisonum-19-04-25-04-2021/)

Lõvi 2021 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2020/10/07/horoskoop-2021-lovi/)

Aastanumber 1958

Kuupäev 09.08.2010

2022 a. üldist energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “Taylor Swift – Blank Space”, “Taylor Swift – Getaway Car”, “Clean Bandit – Symphony (feat. Zara Larsson)” ja “David Guetta – Titanium ft. Sia”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle sõnumi tegemisel kasutasin järgnevaid kaarte – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”).

Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel navigeerida? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB kontol Like ehk Meeldib või Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu inglisõnumite Facebooki konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Soovin kõigile sujuvat uut aastaringi!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"