Nädala inglisõnum 18.04-24.04.2022

nädal 16 2022 inglisõnum

Nädala inglisõnum 18.04-24.04.2022

Inglite sõnumid aasta 16. nädalaks

MÄRKSÕNA – Kuld kukub sülle

Kristall – Rodokrosiit

Värv – Kollane

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Õige abistaja on lähedalt võtta. Kutsu ta appi. Nr 86

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Ära karda lennata. Sa leiad vajadusel alati sobiva maandumiskoha. Nr 98

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118


UUDISED

Äsja ilmusid II kvartali kaugseansi sõnumid, millest leiate sel korral ka lisasõnumid 12 tähemärgile.

Täpsemalt on tegu sõnumitega, millel on ka teemafookus – finants & karjäär. Ja see tähendab ka seda, et kõnealune kaugseanss keskendub just tolle temaatika tervendamisele teises kvartalis.

Kuidas selle kaugseansi sõnumeid tellida? Ja mis neis täpsemalt sisaldub? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2022/04/12/kaugseanss-2022-ii-kvartal-finants-karjaar/


Mida toob meile nädal nr 16?

Inglid ütlevad – sel nädalal kukub teile sülle kuld. Täpselt nii kõlab lühikirjeldus, mida me soovime selle nädala kohta kasutada.

Aga mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid täpsustavad – kui me ütleme “kuld”, siis mille peale te kohe mõtlete?

Mis on esimene asi, mida te selle märksõnaga seostate – kui me ütleme, et tegu on märksõnaga?

Täpselt sellised nähtused nüüd teile sülle kukuvadki.

Ehk kui me ütleme nii, et sõna “kuld” kasutame me siin märksõnana ja kui me lisame selle märksõna juurde selgituse, et see tähendab teie jaoks täpselt seda esimest seost, mis teie jaoks tekib, siis teate te nüüd tegelikult ka väga täpselt ette, mis teie sülle kohe kukub.

Ja loomulikult soovime me teile ikka saata täiendavate analüüside tegemiseks erinevaid sillaviiteid, mida näete all.

Inglid rõhutavad – ka neid saate te nüüd kasutada väga otsesel moel.

Aga mida inglid selle kõige all ikkagi mõtlevad?

Mulle tundub, et nende juhised on selleks nädalaks üsna selged ehk need näivad sel korral olevat üsna otseselt tõlgendatavad.

Ehk lugu ongi täpselt nii nagu nad ütlesid.

Ja see tähendabki seda, et teil jääb vaid üle mõtiskleda, mida te seostate märksõnaga “kuld” esimese asjana.

Kui olete enda jaoks selge vastuseni jõudnud, siis võitegi olla kindel, et just sääraseid nähtuseid te sel nädalal oma elus ka näete.

Ja nagu inglid ütlesid – need nähtused kukuvad teile nüüd sülle.

Ehk säärased nähtused tulevad nüüd teie ellu väga selgel moel ja kindlasti ka kiirel moel. Miks ma nii arvan? Sest märksõna “kukkumine” viitab just sellele.

Ehk kokkuvõttes võib öelda nii, et igaühe ellu jõuab sel nädalal teatud isiklik kuld ja see kuld saabub läbi väga kiire trajektoori.

Inglid ütlevad lõpetuseks – kui te seda kulda näete, siis uskuge, et see on päriselt olemas. Ja uskuge, et see on teie oma.

Mida inglid sellega veel mõtlevad?

Inglid selgitavad – te ei taha alati uskuda lihtsaid ja kiireid trajektoore. Ometi on mõnel korral teie elus ka sellised võimalused olemas.

Ehk teie maises maailmas eksisteerib päriselt ka selliseid trajektoore.

Selleks aga, et te neid endast eemale ei tõukaks, tuleb teil neisse uskuda. Ja eriti tasub teil neisse uskuda sel päeval, mil need teile sülle kukuvad.

Ja täpselt nii soovivad inglid lõpetada käesoleva sõnumi.

Omalt poolt lisan veel lõpetuseks, et vaadelge kindlasti selle sõnumi pilti hoolikalt. Nimelt soovisid inglid ka selle sõnumi juures pilti väga kummaliselt moonutada, mistõttu võime olla kindlad, et seal peituvad samuti lisajuhised selle sõnumi tõlgendamiseks.

Uutele lugejatele selgitus – ma valin oma sõnumite juurde pildi samuti alati inglite juhendusel. Sealjuures on kõik need pildid samuti minu tehtud ja pilte, mille vahel valida, on mul tänaseks päevaks juba üle 30 000. Seega on valik väga suur ehk pilt, mis ühe sõnumi juurde valitud saab, on selle sõnumi puhul sama oluline kui tekst. Ja kui mõni pilt on moonutatud, siis olen ma need moonutused teinud samuti inglite juhendusel. Ehk sellisel juhul on ka need moonutused omaette juhiseks. Ehk neid moonutusi saab samuti käsitleda juhisena.

Kuidas neid pilte tõlgendada? Neid tasub täpselt samuti tõlgendada läbi isikliku tunnetuse. Ehk täpselt need märguanded ja märksõnad, mida te neist piltidest enda jaoks välja korjate, ongi teie jaoks õiged lisajuhised, mille abil vastavat sõnumit tõlgendada.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädala nr 8, 2021 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/02/19/nadala-inglisonum-22-02-28-02-2021/)

Kuupäev 30.05.1961

Veevalaja 2022 aastasõnum (otselink – https://evatenter.com/2021/08/10/horoskoop-2022-veevalaja/)

Nädala nr 51, 2018 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/12/16/nadala-horoskoop-17-12-23-12-2018/)

Nädala nr 50, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/12/08/nadala-horoskoop-11-12-17-12-2017/)

Nädala nr 16 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “FC Kahuna – Hayling”

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Milline on minu poolt edastatud sõnumite ISELOOM täpsemalt? Milline on minu töömeetod tervendajana? Kogu säärase info leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kulgemist uue nädala energiates!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"