Nädala inglisõnum 11.10-17.10.2021

nädal 41 2021 inglisõnum

Nädala inglisõnum 11.10-17.10.2021

Inglite sõnumid aasta 41. nädalaks

MÄRKSÕNA – Vundament liigub koju

Kristall – Merevaik ja must turmaliin

Värv – Must

Eva Tenter’i inglikaart 1 – Eilne päev ongi loodud närtsima. Selle üle ei ole tarvis kurvastada. Sinu jõud asub tänases päevas. Nr 118

Eva Tenter’i inglikaart 2 – Selle olukorra lahenduse saad Sa hõlpsalt ise luua. Nr 103

Eva Tenter’i inglikaart 3 – Vaatle “õpetaja” terminit laiemalt. Kõige laiemas plaanis on terve universum meie õpetaja, koos kõigi põnevate nähtuste ja imeliste värvidega. Nr 114


UUDISED

  • Jõuluseanss 2021 – äsja ilmus selline kolmekuine kaugseanss, mida inglid nimetavad jõuluseansiks. Tegu on kaugseansiga, mis kestab ajaperioodil 24.09-24.12.2021. Ja me rakendamegi selle kaugseansiga just 2021 a. jõulude energiat.

Mis selles kaugseansis täpsemalt sisaldub? Kuidas selle kaugseansi sõnumeid tellida? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2021/09/24/jouluseanss-2021/

Uutele lugejatele selgitus – minu inglisõnumitest on tasulised vaid kaugseansside sõnumid. Mis on need kaugseansid, mida ma teen? Selle kohta leiate kogu lisainfo esilehelt. Vt. ESILEHT

  • Tehniline muudatus – ma sulgesin 30.09.2021 oma LinkedIn ja Instagram kontod ehk nende kanalite kaudu ei ole enam võimalik minu inglisõnumeid jälgida.

Kuna alates 01. juulist 2021 on minu inglisõnumitel Facebookis olemas ka päris oma pesa, siis soovingi ma edaspidi keskenduda ainult sellele kanalile. Ehk ainult Facebooki kaudu saabki nüüd minu inglisõnumeid jälgida. Minu inglisõnumite Facebooki lehe leiate siit – https://www.facebook.com/inglivestlused


Eelmisel nädalal ilmusid uued võtmed.

Mida toob meile nädal nr 41?

Inglid alustavad – nüüd näete te, kuidas just need samad võtmed muudavad teie elu vundamenti.

Ehk nüüd saabuvad suured muudatused, mis liigutavad tervet teie elu.

Aga kuhu suunda need muudatused meid liigutavad?

Inglid ütlevad – need muudatused parandavad teie elu vundamendi ära.

Aga mida need täpsemalt parandavad?

Inglid ütlevad – tegu on muudatustega, mis võtavad ette teie lapsepõlve.

Täpsemalt suunavad need muudatused fookuse mõradele, mis tekitati teie elu vundamenti just lapsepõlves.

Ehk need muudatused parandavadki just sääraseid mõrasid.

Aga ka see pole kõik.

Nimelt liigub teie vundament nüüd ka sellisesse suunda, mida te pole ise osanud enda jaoks planeerida.

Kõnealused muudatused liigutavad nimelt teie vundamenti just sellisel moel, et see muudab ka asukohta.

Aga miks selline nähtus aset leiab?

Inglid selgitavad – kõnealused mõrad löödi teie vundamenti sisse põhjusega ja see põhjus ei olnud heatahtlik. Ehk kõige otsesemal viisil võime öelda ka nii – iga säärase mõra taga on kurjategija.

Nüüd jäävad need kurjategijad oma kuritegudega vahele ja see protsess teeb ka korda vastavad mõrad.

Ja täpselt sel põhjusel liigub nüüd ka teie vundament.

Inglid jätkavad – seda me teile juba ütlesime, et teie vundamenti tehti mõrad sisse pahatahtlikel eesmärkidel. Nüüd täpsustame me veel seda, et nende mõradega lükati teid ka valesse kohta. St. need löögid lükkasid teie elu vundamendi asupaiga energeetilises mõttes paigast ära.

Ja täpselt sel põhjusel muudategi te nüüd asukohta – te liigute nüüd lihtsalt tagasi sinna, kus te oleksite alati pidanud olema. Ehk teie vundament liigub nüüd koju ehk te liigute oma energiaga nüüd koju. Sellisesse koju, kus te oleksite alati pidanud olema.

Ja see tähendab kokkuvõttes muidugi seda, et tegu on igati positiivsete muudatustega.

Aga miks tundub mulle, et siin pildis esinevad ikkagi erinevad “aga-d”?

Inglid ütlevad – tõsi, tegu on muudatustega, mis ei pruugi koheselt positiivsetena tunduda, sest too “kodu” on teile ju võõras. Te nägite seda kodu niivõrd kaua aega tagasi, et teil ei ole enam sellest kodust ühtki mälestust. 

Inglid jätkavad – ometi on tegu teie isikliku koduga. Ehk tegu on asupaigaga, mis on loodud teile ehk see on loodud siia maisesse maailma just teie jaoks. Teisiti ei saagi olla, sest tegu on teie koduga.

Aga inglid – mida see kõik ikkagi maisete sündmuste mõttes tähendab?

Inglid ütlevad – paljude jaoks tähendabki see reaalseid asukohtade muutumisi. Sealjuures on kõigi nende muudatuste sisuks midagi suurt ehk tegu ei ole lihtsalt väikese muudatusega.

Mida inglid selle all mõtlevad?

Inglid ütlevad – asukoha muudatus võib olla suur näiteks maise vahemaa tõttu. Asukoha muudatus võib aga olla suur ka muude näitajate põhjal. Näiteks muutuvad nüüd osade jaoks ainult korrused, aga nendel korrustel peituv sisu on niivõrd erinev, et see teeb kogu muudatuse väga suureks.

Aga mida need vundamendi liikumised veel tähendavad?

Inglid ütlevad – maises mõttes tähendavad need ka uue julguse saabumist. Ja kindlasti tähendavad need ka uue tervise saabumist. Ehk need muudatused toovad teile nii enesekindlust kui ka tervist juurde.

Kas soovite meile veel kirjeldada neid muudatusi?

Inglid ütlevad – kõik need muudatused saabuvad üsnagi ootamatult.

Ja just see märksõna iseloomustab ka kogu kõnealust protsessi tervikuna. 

See protsess saabki olema ootamatu.

Ehk selle protsessi puhul on nii detailid kui ka kaugvaade ootamatud.

Siiski pole teil nüüd tarvis karta.

See protsess töötab igakülgselt teie kasuks.

Ja nagu juba ütlesime – selle protsessi eesmärgid on igati positiivsed.

Seetõttu polegi vaja neid sündmuseid karta.

Jah, selles protsessis on teie jaoks sellist sisu, mis on teile esmapilgul võõras, kuid nagu juba ütlesime – tegelikult liigute te nüüd koju.

Ehk isegi see miski, mis siin pildis tundub nüüd võõrana, pole teile tegelikult üldsegi nii tundmatu.

Ja täpselt nii soovivad inglid ka käesoleva sõnumi otsad kokku põimida.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad sõnumid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Nädal nr 41, 2017 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2017/10/05/nadala-horoskoop-09-10-15-10-2017/)

Nädal nr 33, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/08/09/nadala-horoskoop-12-08-18-08-2019/)

Nädal nr 34, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/nadala-horoskoop-19-08-25-08-2019/)

Nädal nr 2, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2019/01/07/nadala-horoskoop-07-01-13-01-2019/)

Nädal nr 1, 2019 sõnum (otselink – https://evatenter.com/2018/12/31/nadala-horoskoop-31-1218-06-01-2019/)

Nädala nr 41 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu – “Faithless – Mass Destruction”, “Faithless – Insomnia”, “Groove Armada – My Friend”, “Portishead – Glory Box” ja “Massive Attack – Teardrop”.

Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat kõnealuse ajaperioodi energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Kuidas minu kodulehel erinevate sõnumite vahel NAVIGEERIDA? Alalehelt – Tasuta horoskoobid – leiate kõik ilmunud sõnumid kronoloogilises järjestuses. Sõnumite sorteerimise võimalusi (perioodi, liigi jne järgi) leiate kodulehe paremal servas asuvalt menüüribalt (telefonis ja tahvelarvutis kuvab selle menüüriba kõige alla ehk see ei ole siis paremal servas). Veel lisainfot leiate minu kodulehe esilehelt. Vt. ESILEHT

MEELDETULETUS – minu horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Sest meie maises maailmas on ligikaudu seitse miljardit inimest. Poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid päris kõigi seitsme miljardi jaoks. Ja teiseks põhjuseks on see, et siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Kuidas olla kõige mugavamalt KURSIS kõigi sõnumitega, mida postitan? Siinkohal saate kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu inglisõnumite FB lehel Like/ Meeldib ja/või Follow/ Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Lisaks sellele tasub minu inglisõnumite Facebooki nimistusse end lisada ka seetõttu, et inglid saadavad aeg-ajalt lisasõnumeid, mis on mõeldud just Facebooki jälgijatele (ehk neile lugejatele, kes on seal vajutanud tollele Like/Meeldib või Follow/ Jälgi nupule). Kuna mina personaalse nõustamise teenust üldse ei paku, siis on see ka ainus võimalus saada minult veidike personaalsemat juhendust. Tõsi, tegu ei ole endiselt personaalsete sõnumitega, kuid tegu on siiski sõnumitega, mis on inglite poolt suunatud väga konkreetsetele lugejatele. Minu inglisõnumite Facebooki lehe lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile meeldivat kulgemist uues nädalas!

Eva Tenter

Tervendaja/ inglimeedium

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"