Nädala horoskoop 29.06-19.07.2020

nädal 27 28 29 2020

Nädala horoskoop – nädala sõnumid inglitelt

29.06 – 19.07.2020

2020. aasta nädal nr 27-29

Inglite sõnumid aasta 27-29. nädalaks – kõigile sodiaagimärkidele

MÄRKSÕNA – Ilmub kuldne sild


UUDISED

Algav nädal toob midagi uut kõigi jaoks, kellele meeldib osaleda minu kaugseanssides.

Nimelt ilmub käesoleva nädala jooksul üks uus kaugseanss – sel korral saab see olema lausa kolm kuud vältav seanss.

Märtsis lõppesid meil nimelt ära igakuised kaugseansid, mis olid toimetanud samasuguse ülesehituse ja intervalliga juba üsna pikalt. Kui need lõppesid, siis nende asemele ei tulnudki koheselt midagi. Inglid soovisidki mõneks ajaks jätkata vaid pööripäevade kaugseanssidega.

Ja siiani polegi mulle uut infot saadetud edaspidiste kaugseansside kohta – ehk uut infot pole seni laekunud selle kohta, mis hakkab igakuised seansse asendama. Nüüd aga tahtsid inglid korraldada ühe kolmekuise kaugseansi, mis kestabki ühes etapis ehk üks etapp kestabki kolm kuud. Nad pole veel otseselt nii öelnud, kuid mulle tundub juba selle uue seansi korralduse põhjal, et edaspidi hakkavadki kaugseansid toimetama ajaliselt erineva kestusega ja ka erineva sisuga – ikka ja alati täpselt nii nagu inglid soovivad neid korraldada.

Niisiis – kõik huvilised võivad jääda juba põnevusega ootele. Sel nädalal ilmub uut sorti kaugseanss.

Kõige kiiremini saate uue seansi ilmumisest teada Facebooki vahendusel. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu Facebooki konto leiate siit – https://www.facebook.com/evatenter 

Hilisem täiendus – kõnealune kaugseanss on ilmunud. Kuidas tellida? Mis seal täpsemalt sisaldub? Kogu lisainfo leiate siit – https://evatenter.com/2020/07/03/2020-iii-kvartali-horoskoop-juuli-august-september/


Nädala kristall – Hematiit

Nädala värv – Kollane/ kuldne

Nädala värv ja kristall aitavad just kõnealusel nädalal esinevaid energiaid kõige produktiivsemalt enda kasuks rakendada.

Nädala kristalli olen toonud välja eelkõige muidugi kristallisõpradele, kelle jaoks kristallid nendega kõnelevad. Seetõttu, kui tunnete, et kristallide maailm ei ole teie jaoks, siis ei ole tarvis kohe vastavat kristalli otsima tormata. Neile aga, kes armastavad kristalle, on nädala kristalli kasutamine väga lihtne. Kõige hõlpsamalt saab selle kristalli energiat rakendada, kandes just seda kristalli kaasas (piisab pisikesest kristallist). Sellel nädalal tekkivatele küsimustele vastuste saamiseks tasub nädala kristalli abil mediteerida.

Nädala värviga tasub olla eriti loominguline – võite seda värvi riietust kasutada näiteks mõnele väga olulisele koosolekule minnes või kodus laua kaunistamisel kui tähistate mõnd olulist sündmust, kuid seda on võimalik kindlasti kasutada väga paljudel erinevatel viisidel. Lähenege sellele teemale äärmiselt loominguliselt ja kasutage nädala värvi täpselt nii nagu sisetunne juhatab.

2020. aasta 27-29. nädalaks soovisid oma sõnumi edastada järgnevad kaardid:

Eva Tenter’i inglikaart – Koged praegu mitmeid energeetiliselt kuldseid momente. Naudi neid! Nr 83

Inglite taro kaart – Kaarik. Nr 7

Lillekaart – Naerata. Päevalill

Need kaardid ütlevad meile ühise sõnumina järgnevat:

Kahe eelmise nädala jooksul toimetas suvise pööripäeva kaugseanss, mis joondas sel korral paika uusi mustreid. Täpsemat sõnumite kokkuvõtet ma siinkohal ei tee, sest need sõnumid olid mõeldud sel korral ainult neile, kes avaldasid ise soovi vastavas kaugseansis osalemiseks. St. avalikke sõnumeid eelmisteks nädalateks ei ilmunud, sest tegu oli pööripäeva kaugseansi nädalatega.

Mida toovad kolm eelolevat nädalat?

Inglid ütlevad, et nüüd ilmub üks uus sild. See sild saab olema kuldne, uudne ja rõõmustav.

Aga milline see sild täpsemalt on?

Inglid ütlevad, et see sild seisab mineviku postidel. Ehk selle silla kandvateks taladeks on väga spetsiifilised momendid minevikust.

Allpool – energeetiliste sildade osas – näeme me sel korral ka mitmeid kummalisi viiteid kuupäevadele koos aastanumbritega ja ka ilma. Mulle tundub, et paljud leiavadki sealt nimistust vihjeid selle kohta, millised on nende personaalse silla kandvad talad. Ehk millised minevikust pärit sündmused moodustavad nüüd tolle silla kandvad talad. Rõhutan siinkohal üle, et minu poolt kanaldatud sõnumid pole kindlasti mõeldud päris kõigi inimeste jaoks. Meid on siin maailmas ligikaudu 7 miljardit, mistõttu poleks mõeldav, et läbi ühe tervendaja saadetakse sõnumeid kõigile selle planeedi elanikele. Seetõttu jääb loomulikult igaühe esimeseks ülesandeks tunnetada, kas käesolevates sõnumites on tema jaoks resonantsi või mitte. Ja sealt edasi on loomulikult samuti igaühe isikliku tunnetamise küsimus, millised energeetilised sillad tema jaoks kehtivad jne. Selline on alati lugu minu poolt kanaldatud sõnumitega – kui soovite neid kasutada tervendavatel eesmärkidel, siis tuleb teil teha nende sõnumitega isiklikku tööd.

Aga kuhu see sild meid viib? Või miks ta üldse ilmub?

Nad ütlevad, et see sild viib meid vabaduseni. 

Aga mis sorti vabaduseni ta meid viib?

Inglid ütlevad, et see sild vabastab meid teatud kindlatest muredest.

Ja mulle tundubki koheselt, et needsamad mured, millest too sild meid vabastab, ongi väga tugevalt seotud nende kandvate taladega, millest inglid juba rääkisid. Ehk need mured on otseselt seotud samade minevikust pärit momentidega, mis moodustavad tolle silla kandvad talad.

See tähendab omakorda seda, et see sild loob meile justkui võimaluse neist muredest üle kõndimiseks.

Ehk need meist, kes nüüd ka selle silla ületavad, saavadki teatud muredest vabaks. Need on vägagi maised mured, mis eksisteerivad meie eludes veel ka tänasel päeval. St. need talad on küll pärit minevikust, kuid tegu on muredega, mis on kandunud väga sujuvalt ka tänasesse päeva. Ehk tegu on muredega, mis on meid pikalt saatnud.

Kui ma vaatlen seda olukorda pildina, siis ma näen sellel sillal mitmeid talasid. See tähendab, et meie ette tekib nüüd võimalus lausa mitmete murede seljataha jätmiseks.

Mis ma sellel pildil veel näen?

Ma näen, et see sild moodustub üle vee ja see veekogu on pigem meri, mitte järv või jõgi.

See viitab veelkord sellele, et me asume nüüd ületama pigem suurt teelõiku. Ehk see murede kogum, mille ületamise võimalus meie ette ilmub, on pigem suuremat sorti.

Ka kaariku kaart, mis eeloleva ajaperioodi iseloomustamiseks välja tuli, viitab väga olulisele saavutusele.

Ja täpselt nii mulle tundubki – me saavutame nüüd midagi äärmiselt olulist.

Aga kelle jaoks see saavutus oluline on?

Mulle näib, et see saavutus on väga oluline just personaalsest aspektist. Ehk tegu on väga südamelähedase saavutusega.

Samas võib siin osade jaoks esineda olulisust ka laiemas mõttes ehk osade puhul võib olla tegu olukorraga, mida tunnustavad koheselt ka teised inimesed. Kõigi puhul see aga kindlasti nii pole. Ja valdava enamuse puhul näibki olukord pigem personaalset laadi. Ehk need saavutused on enamiku jaoks pigem personaalsed.

Mida soovivad inglid meile veel öelda tolle uue silla kohta?

Nad ütlevad, et sellel sillal on olemas ka väga otsene seos nende kullaga kaetud tõketega, millest inglid kõnelesid meile ühes 2020 a. kevadise pööripäeva kaugseansi etapis.

Ja nad ütlevad veel, et see sild ühendab meie jaoks mineviku tulevikuga. Ühe spetsiifilise tulevikuga, mida oleme endale soovinud.

Ehk võib ka öelda, et see sild viib meid ühe konkreetse stsenaariumini, mida oleme oma ellu soovinud luua, kuid seni pole see kuidagi õnnestunud.

Inglid ütlevad, et see polegi õnnestunud kõikide nende murede tõttu, mis on teie elu vältel muudkui edasi kandunud. St. need on järjest tekkinud ja muudkui edasi kandunud.

Ja kogumina ongi nad takistanud teil kõnealuse stsenaariumini jõudmist.

Ehk kokkuvõttes tuleb see sild meid küll teatud muredest vabastama, kuid sellega lugu ei piirdu. Miks? Sest niipea kui oleme selle silla ületanud (ehk niipea kui oleme selle murede kogumi oma energiast/ elust maha laadinud), saab ilmuda meie ellu ka midagi uut. Midagi uut ja kindlasti midagi sellist, mida oleme juba üsna kaua soovinud.

Aga mis see sild maises mõttes on? St. mis nüüd maises plaanis ilmub? 

Kas inglid saavad meile ka seda täpsustada?

Kas maises plaanis ilmub üldse midagi või on tegu emotsionaalse sillaga ehk teekonnaga, mis leiab aset ainult tunnete tasandil?

Inglid ütlevad, et maises plaanis hakkavad ilmuma erinevad kuldsed ilmingud/ nüansid. 

Nad rõhutavad – pange neid kindlasti tähele ja jälgige ka, kuhu need teid viivad.

Nad ütlevad, et maises plaanis ongi need kuldsed nüansid tolle silla teeviitadeks.

Aga kas me peame maises plaanis veel midagi tegema või peamegi me lihtsalt nüüd oma kuldseid teeviitasid jälgima?

Inglid ütlevad, et need teeviidad viivad teid kindlalt õigesse kohta. 

Mida see maises mõttes tähendab?

See tähendab praegu seda, et kui te neid kuldseid viitasid märkate ja jälgite, siis teil tekivad ka kõik õiged mõtted, mida vaja. Ja iga õige mõte viib teid ka õige sammuni – seal, kus vaja.

Inglid rõhutavad – iga viida juures ei ole vaja maiset sammu teha, aga mõne juures küll. See teekond pole aga kindlasti keeruline. St. seal, kus on vaja samm teha, saate te sellest ka aru. Kõige olulisem on praegu lihtsalt oma kuldseid viitasid märgata ja jälgida.

Ja nad lisavad lõpetuseks – tegu on tervikuna personaalse teekonnaga. St. igaühe ette ilmub vaid tema personaalne sild koos tema personaalsete muredega, mida ületama asutakse. Ja see tähendab ka seda, et teie suunaviidad on teie jaoks selgelt ja lihtsalt tuvastatavad.

Ja nagu me juba teame, inglid andsid meile ka üldise märksõna, mille abil neid teeviitasid tuvastada. Selleks märksõnaks on – kuldne. Ehk “kuldne” on termin, mis ühendab kõigi isikute teeviitasid. Kõik ülejäänud nüansid võivad nende teeviitade puhul täiesti personaalsed olla.

Energeetilise sillana toovad inglid seekord välja järgnevad horoskoobid ja ajalised viited (toon need ikka välja täpselt sellises järjestuses nagu inglid neid ütlevad):

Skorpioni 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/16/horoskoop-2020-skorpion/)

Kaljukitse 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/21/horoskoop-2020-kaljukits/)

Kinnisvara 2017 erihoroskoop veemärkidele (otselink – https://evatenter.com/2016/10/23/kinnisvara-erihoroskoop-2017-veemargid-horoskoop/)

Kalade 2020 aastahoroskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/08/23/horoskoop-2020-kalad/)

Nädala nr 5, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/01/29/nadala-horoskoop-30-01-05-02-2017-horoskoop/)

Nädala nr 46-48, 2019 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2019/11/10/nadala-horoskoop-11-11-01-12-2019/)

Nädala nr 29, 2017 horoskoop (otselink – https://evatenter.com/2017/07/14/nadala-horoskoop-17-07-23-07-2017/)

Aastanumber 1990

Aastanumber 2012

Aastanumber 2003

Aastanumber 2006

Kuupäev 17. juuni 2009

Kuupäev 16. juuni (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 28. märts (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 23. aprill (ilma aastanumbrita)

Kuupäev 04. mai (ilma aastanumbrita)

Nädala nr 27-29 energiat iseloomustab muusikamaailmast lugu “fun. – We Are Young (feat. Janelle Monáe)”, “Israel Kamakawiwoʻole – Somewhere Over The Rainbow”, “Gnarls Barkley – Crazy”, “K’NAAN – Wavin’ Flag” ja “The Black Eyed Peas – Where Is The Love?”. Ja nagu ikka, nende lugude puhul, millele ma oma horoskoopide raames viitan, on oluline terviklik energia, mida nad edastavad (ehk mitte ainult sõnad või muusika). Täpsustan – need muusikapalad, millele ma siin viitan, omavad tervikuna sarnast energiat eeloleva nädala energiaga ning just seetõttu ma neid ka siin välja toon. Ehk ma ei too neid välja ainuüksi sõnade või muusikastiili vms tõttu.


Selle horoskoobi tegemisel kasutasin järgnevaid KAARTE – Eva Tenter’i inglikaardid (leitavad siit samast, minu kodulehe alalehelt “Tasuta inglikaardid”), Angel Tarot Cards by Doreen Virtue and Radleigh Valentine, Gems Oracle Cards by Bianca Luna, Flower Therapy Oracle Cards by Doreen Virtue and Robert Reeves

MEELDETULETUS – minu poolt tehtud horoskoobid on kanaldatud horoskoobid ehk tervendavad horoskoobid. Täpsema info (kuidas saavad tekstid tervendada jm) leiate minu kodulehe esilehelt. Tuletan ka meelde, et üldised horoskoobid on mõeldud kõige üldisemas plaanis kõigile. Need ei pruugi Teie jaoks resoneeruda. Miks? Siin kirjeldan ma alati energiaid. Energiaid aga saab vaadelda erinevatest vaatenurkadest. Minu horoskoobid sisaldavad alati minu vaatenurka, mis põhineb minupoolsel analüüsil. Minu analüüs aga põhineb omakorda minu elul ja minu kogemustel/ nägemustel/ tundmustel. Seega – see mida te siin loete, on minupoolne tõlgendus, mis ei olegi loodud kattuma kõigi teiste tõlgendustega.

Mida leiate minu kodulehelt LISAKS nädala horoskoopidele ja kuidas siin lehel erinevate horoskoopide vahel navigeerida? Selle info leiate minu kodulehe esilehelt.

Kuidas olla KURSIS kõigi horoskoopidega, mida postitan? Kõige hõlpsam viis on kasutada Facebooki abi. Kui vajutate minu FB kontol Follow ehk Jälgi nupule, siis saate iga kord FB-siseselt teavituse, kui olen midagi uut postitanud. Minu FB konto lingi leiate minu kodulehe ülaäärelt.

Soovin kõigile sujuvat kuldse silla ületamist!

Eva Tenter

Tervendaja

Posted by

Kõik sõnumid, mida siin kodulehel näete, on kirjutatud/kanaldatud tervendaja Eva Tenter'i poolt. Eva Tenter'i kohta leiate lisainfot alalehelt "Kontakt"

One thought on “Nädala horoskoop 29.06-19.07.2020

Comments are closed.